Emre Plak

Müzik sektöründe saygın bir kuruluş olan EMRE GRAFSON MÜZİK A.Ş. 1970 yılından bugüne siz müzik severlere hizmet vermeye devam etmektedir. Ülkemizde ilk olarak 45’lik plaklarla başlayıp, 33’luk LP (Long Play),kaset,CD, her türlü hizmeti sunan şirketimiz, sanatçılarından; Barış MANÇO , İbrahim TATLISES ,Moğollar, Zeki MÜREN , Cem KARACA ,Tanju OKAN , Ajda PEKKAN , Aşkın Nur YENGİ ,Ümit BESEN ,Edip AKBAYRAM gibi değerli isimlerin stüdyo albümlerini ilk defa müzik dinleyicileri ile tanıştırmıştır.

5O yıla yakın zamandır Türk müzik sektörünün önde gelen, saygın kuruluşlarından olan  Emre Grafson Müzik; günümüzde arşivini dijital platforma taşıyarak hızla büyümeye devam ederken, Sibel CAN , Ebru GÜNDEŞ, Serdar ORTAÇ, Rafet EL ROMAN , Funda ARAR , Ferhat GÖÇER , Yusuf GÜNEY gibi sanatçıları da zamanla arşivine ekleyerek dev bir kuruluş halini almıştır.

2019 yılında yepyeni albümleri müzik severler ile buluşturan şirketimiz tekrar basımını gerçekleştirdiği nostaljik 33’luk plakları da orijinal kaydedilmiş şekli ile piyasaya kazandırmaya devam etmektedir.